סער עמית - יו"ר מפלגת האזרחים הוותיקים

באמצעותו ויחד איתו סער חווה את החוויות הקשות והיום יומיות שחווים קשישים בודדים וחסרי אמצעים בישראל והבין כי הקשישים בישראל, במיוחד, יחד עם כלל האזרחים הוותיקים בישראל ומגזרים מקופחים אחרים בחברה, זקוקים לייצוג איכותי ונמרץ.

לזכרו של אביו המנוח - שמעון בן עמי ז"ל, ייסד סער את מפלגת האזרחים הוותיקים.

"הייעוד של חיי הוא שיפור חיי הקשישים בישראל. בזה אני מאמין ולמען מטרה זאת אני חי" אומר סער.

מזה שנים רבות הוא  תומך ומלווה את אמו הקשישה בת 86 שנה.

לדברי סער עמית, יו"ר מפלגת האזרחים הוותיקים "מדינת ישראל זנחה את הקשישים ומטילה את עול הטיפול והמימון של קשישי המדינה, על ילדיהם. גם אני נדרש לממן כלכלית את מחייתה של אמי הקשישה, ללוות אותה, לסייע לה בשלל תחומים, שאחרת היה קשה לאמי הקשישה לשרוד. אני עושה זאת בשמחה ומתוך כבוד לאמא שבזכותה אני קיים."

לדברי סער "הרקע האישי והכלכלי שלי, כבן למשפחה דלת אמצעים, כבן להורים קשישים וחסרי אמצעים, שבמהלך עשרות שנות פעילות חברתית למען קשישים ואזרחים ותיקים, חווה על בשרו חוויות חברתיות רבות, כשאלה שקשורות ונובעות מהוריי הקשישים הן המשמעויות ביותר, כמי שהגה רעיונות רבים והפך את חלקן לתוכניות, כעו"ד עצמאי ויחיד מזה שנים רבות, יש לי את היכולת האישית להוביל את המהפכה לשיפור חיי האזרחים הוותיקים בישראל ולהוציא לפועל את התוכניות המשמעותיות, ארוכות הטווח והמהותיות לחייהם של רוב אזרחי ישראל, אותם הגיתי.

החיים הקשים מאד אותם חווים רוב קשישי ישראל, אינם גזירת גורל. הם בעיקר תוצאה של היעדר ייצוג לקשישים ולאזרחים הוותיקים, לאורך שנים רבות וגם של חוסר אכפתיות.

אני משוכנע ביכולתי וביכולתם של חבריי הנמרצים והאיכותיים למפלגה, להוביל מהפכה חברתית, לשיפור חיי הקשישים, האזרחים הוותיקים וכלל אזרחי ישראל".

בן 53 , עו"ד ונוטריון ותיק אך בעיקר עוסק בפעילות חברתית, מזה 31 שנה, ובפעילות חברתית לשיפור חיי הקשישים והאזרחים הוותיקים בישראל, מזה 15 שנה.

נולד וגדל בתל-אביב במשפחה דלת אמצעים.

התחיל את פעילותו החברתית כפעיל באחת המפלגות הגדולות בישראל והיה חבר בה במשך שנים רבות. היה פעיל מאד באותה מפלגה ובין היתר פעל במטות הבחירות של מי ששימשו ראשי ממשלה בישראל, מטעם אותה מפלגה.

סער היה חבר מועצת הסטודנטים באוניברסיטת תל-אביב ושימש בתפקידים שונים באגודת הסטודנטים.

סער ליווה את אביו הקשיש, החולה וחסר האמצעים בתשע השנים האחרונות לחייו.

מפלגת האזרחים הוותיקים

הנציגים שלך בכנסת

  • Facebook

הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו